Party: David Fly

> >
David Fly

Club: Wypieki Kultury

Upcoming: 11
Date: 01.10.2014 20:00
Address: Stolarska 2/4 (róg Szwedzkiej i Letniej), Warsaw, Poland | show on the map »

Attend »

Party pictures

You will be the first one to know when pictures are uploaded!

Party: David Fly

David Fly – (ur. 10.04.1986 w Cieszynie), mieszka na Śląsku Cieszyńskim. To wokalista, gitarzysta, autor piosenek i tekstów, artysta folkowy i uczestnik takich programów jak: X-factor oraz Mam talent. Zrażony niepowodzeniem swych wszystkich zespołów, w których śpiewał, zdecydował się na karierę solową. Zaczynał od grania na ulicach, gdzie jego występy cieszyły się dużym zainteresowaniem ludzi, co utwierdziło go w przekonaniu, że powinien podążać tą drogą. Na jego styl, wielki wpływ miała fascynacja folkiem amerykańskim, w tym twórczość takich artystów, jak: Leonard Cohen, Ray Lamontagne, Tracy Chapman czy Amos Lee. Jego piosenki charakteryzuje akustyczne brzmienie, bazujące na gitarze i wokalu. Piosenkarz często współpracuje z innymi muzykami. W kwietniu wydał debiutancki krążek z własnymi kompozycjami "The Beginning". Powstały także dwa teledyski do piosenek "Hope" oraz "I need".

Link do fanpage'a na FB -> https://www.facebook.com/davidflyofficial
Link do występu w X-factorze -> http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/dawid-fly-nierealny-facet-z-fryzura-spod-kosiarki,123718.html

open 20:00 start 21:00

BILETY : 15 ZŁ W DNIU KONCERTU / 10ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ

Invited: Sylwia Krukowska de Rubin, Konrad Oleksak, Piotr Jackson Wolski, Jakub Dominik Fogiel, Aga Morrison, Tymon Wodnicki, Kasia Iskierka, Aneta Purchała, Grzegorz Piątek, Djatri Kural, Rafal Lukaszewicz, Agnieszka Chojnacka, Maya Z Maja, Ania Walczyńska, Marcin Samborski, Monika Tomczyk, Aneta Paluch, Karolina Mazurska, Cristian Rubin, Piotr Łukasiewicz, David Fly show more »